Viss neparastais, interesanti fakti, interneta veikals
Piektdiena
06.12.2024
Privātas vēstules
Sveicināti Viesis | RSS Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Vietnes izvēlne

Mini-čats
500

Mūsu aptauja
Balso par mājas lapas tēmu Kas vajadzīgs visvairāk?
javascript:; javascript:;
Pavisam balsojuši: 127


Sākums » 2014 » Februāris » 16 » Piramīdas un noslēpumi
Piramīdas un noslēpumi
18:31

Piramīdas tiek izmantotas ārstnieciskos nolūkos. Daudzējādā ziņā noslēpumaino būvju — piramīdu — spēja akumulēt enerģiju ir vērsusi zinātnieku domas uz to, ka tās varētu izmantot ārstniecībā. Turklāt slimnieku dziedināšanai nebūt nav vajadzīgas gigantiskas konstrukcijas — pietiek uzbūvēt nelielu piramīdiņu.
Pirmie fundamentālie piramīdu pētījumi tika sākti pēc Napoleona Bonaparta rīkojuma 1799. gadā.
Lai realizētu šo ieceri, karavadonis bez regulārās armijas līdzi paņēma aptuveni 500 cilvēku, kuru vidū bija zinātnieki un visdažādāko specialitāšu inženieri. Viņu uzdevums bija izpētīt piramīdas un atklāt to noslēpumus.

Un tomēr Bonaparta iecerēm nebija lemts īstenoties, jo, ciešot sakāvi no angļiem, viņam vajadzēja atstāt Ēģipti. Pirms tam viņš tomēr paspēja iekļūt Heopsa piramīdas pazemes apbedījumu kamerā un pavadīt tur nakti. Aculiecinieki ir minējuši, ka, no turienes izejot, Napoleons izskatījies nāvīgi bāls, tikko turējies kājās un, pēc visa spriežot, bijis ļoti nobaidīts. Par to, kas ar viņu noticis, imperators nevienam nav stāstījis. Tiek uzskatīts, ka tieši no šā Bonaparta gājiena ir sācies piramīdu bums.



Uzdīgst tūkstoš gadu veci graudi

Nākamo arheoloģisko izrakumu, kas tika veikti piramīdu telpās, gaitā tika konstatēts, ka tur notiek neparasti fiziskie un bioķīmiskie procesi. Tā, piemēram, piramīdās ir brīnišķīgi saglabājušās tur nejauši iekļuvušo dzīvnieku atliekas — tās ir mumificējušās dabīgā ceļā un nav pakļautas pūšanai. Par sensāciju kļuva fakts, ka 20. gadsimtā no aizmūrētas piramīdas telpas sāka dīgt miežu graudi. Vēlāk tie pat deva ražu! Turklāt tas noticis pēc tā, kad graudi piramīdā atradušies pat vairākus tūkstošus gadu.

Par piramīdu unikālajām dziedināšanas spējām acīmredzot labi zināja ēģiptiešu priesteri, kuri vājuma un depresiju laikā vairākas dienas uzturējās pie faraoniem Cara kamerā. Tajā laikā faraoni, kuri atradās «zelta griezuma» līmenī, no piramīdas strāvojuma maksimālās enerģijas spēja ne tikai uzlādēties, bet arī izzināja Kosmosa augstākos noslēpumus, izmantojot stāvokli, kad astrālais ķermenis pamet fizisko un iegrimst pasaules uzbūves būtībā.

Analoģiskus gadījumus, pēc viņu stāstītā, ir pārdzīvojuši amerikāņi P. Flenagams un E. Brusrešillijs, kuri pavadījuši nakti Heopsa piramīdas Cara kamerā. Vācietis Manfreds Dimde, kas ēģiptiešu piramīdās bijis kopā ar savu grupu, ar L veida metālisku rīkšu palīdzību telpās konstatējis anomālās zonas ar kolosālu enerģiju. Pilnīgi visiem grupas locekļiem zižļi sakrustojās, bet dažiem pat griezās. Šī metode pasaulē plaši tiek lietota, lai atrastu pazemes ūdens avotus vai kabeļu bojājumu vietas.

Interesanti eksperimenti

Tagad ir grūti noteikt, kas pirmais radījis maketu, kam ir ēģiptiešu piramīdas proporcijas. Šobrīd šādu piramīdu ir izgatavots bezgala daudz. To pamata un augstuma izmēri svārstās no dažiem centimetriem līdz dažiem metriem. Tās tika radītas, lai izpētītu un izmantotu kā nezināmas dzīvības un ārstniecības enerģijas avotus, kuriem, visticamāk, ir kosmiska izcelsme.

Visvairāk šajā jomā ir paveicis holandietis Pauls Likens, kas savu pētījumu rezultātus ir apkopojis grāmatā «Piramīdu enerģiju noslēpumi», kas vairākās valstīs kļuvusi par bestselleru. Ieinteresējies par skūšanās žilešu asināšanu piramīdā, ko 1949. gadā izgatavoja čehu inženieris Karels Drbans, fenomenālajiem rezultātiem, P. Likens pēc personīgi veiktiem izmēģinājumiem apstiprināja šo faktu. Viņa uzbūvētās piramīdas augstums bija 40 centimetri. 13,2 centimetru augstumā («zelta griezuma» līmenis) viņš ievietoja žileti, ko vēlāk izmantoja skūšanās vajadzībām. Rezultāts pārsteidza cerības — eksperimentētājam ar šo žileti izdevās noskūties 260 reižu! Ar to viņš pārspēja Drbana rekordu, kurš minēto procedūru spēja veikt 200 reižu.

Turklāt P. Likens piramīdiņas izmantoja, lai forsētu ziedu un dārzeņu sēklu augšanu. Tā rezultātā augu stumbri bija par 35 procentiem resnāki un garāki, bet augļi vismaz divas reizes lielāki par parastos apstākļos izaudzētajiem. Turklāt uzlabojās arī augļu garšas kvalitāte.

Kā interesants P. Likena piramīdu izmantošanas piemērs jāmin arī automašīnas benzīna «uzlādēšana», kā rezultātā tā ekonomija sasniedza gandrīz 20 procentu.

P. Likens «mājas piramīdiņas» izmantoja arī atveseļošanās nolūkos. Viņš «zelta griezuma» līmenī tajās uzlādēja alumīnija foliju, kuru pēc tam lika klāt pacientu sāpīgajām vietām.

Spilgtāki šādu metožu lietošanas piemēri ir sastopami Krievijā. Līdzīgas lielāku izmēru būves ir: grāfa Ļvova piramīda, kas uzbūvēta 19. gadsimtā, A. E. Golodas piramīda, kas uzbūvēta Maskavas—Rīgas šosejas 38. kilometrā, un piramīda Seligera ezerā.

Zinātnieks, sēžot piramīdā, uzlabo veselību

Darbojoties pēc šā principa, kas radīts ilggadējas zinātniskās darbības rezultātā, kas izstrādāja metodes un iekārtas, lai izmērītu elektromagnētiskos laukus, tehnisko zinātņu kandidāts Ļevs Rego nolēma pārbaudīt aprakstīto fenomenu. Sākumā no četrām līstēm tika uzbūvēts piramīdas pamats — 3x3 metri. Piramīdas augstums bija 2,1 metrs. Pie mājas tai tika izvēlēta vieta, kur sākumā bija paredzēts rakt aku. Vieta tika atrasta ar divu L veida stiepļu indikatoru palīdzību. Tuvojoties tai no dažādām pusēm, indikatori sāka intensīvi griezties viens pret otru.

Piramīdas iekšienē virzienā austrumi—rietumi tika ielikts soliņš, uz kura Ļevs Rego katru dienu pavadīja no piecām līdz septiņām minūtēm. Apņēmis galvu ar plaukstām un izvirzījis pirkstus pret piramīdas smaili, pirkstu galos viņš sajuta ritmiskus dūrienus, bet vēlāk, brīvi nolaižot rokas, viņš sajuta savu pulsu, kas darbojās ar to pašu intensitāti. Vēlāk Rego ievēroja, ka viņa rokas un ķermenis ritmiski šūpojās, pēc neilga laika parādījās jauna, tikko iegūta mundruma pazīmes. Daudz mazāk un retāk zinātnieku sāka traucēt problēmas, kas rodas no tādām hroniskām kaitēm kā kuņģa čūla, radikulīts, uzlabojās redze, pazuda abu acu kataraktas simptomi. Jāatzīmē, ka Ļevam Rego tajā laikā bija 70 gadu!

Piramīdā uzlādē foliju

Tas, ka piramīdas iekšienē strauji sāka augt zāle, tāpat arī uz piramīdas robežas augošais ērkšķogu krūms liecina par tās labvēlīgo ietekmi uz augiem. Jāpiebilst: ja cilvēks sēž šāda izmēra piramīdā, viņa vēders un jostasvieta atrodas tieši «zelta griezuma» līmenī, virziens — no austrumiem uz rietumiem.

Lai veicinātu atveseļošanos pilsētas apstākļos, Rego no koka līstēm izgatavoja piramīdas, kuru pamats bija 30x30, bet augstums attiecīgi 19 un 26,5 centimetri. «Zelta griezuma» līmenī zinātnieks uz stabiņiem uzstādīja finiera plāksnītes, lai uz tām noliktu priekšmetus, kas paredzēti enerģētiskai uzlādēšanai. Par piramīdu efektivitātes noteikšanas indikatoru tika izmantots diegā brīvi piekārts metālisks gredzens un L veida rāmīši. Ar gredzena un rāmīšu palīdzību Rego konstatēja, ka folija uzlādējas ar to pašu enerģiju, kas tiek koncentrēta piramīdas iekšienē. Piramīdas tika nostādītas ar skaldnēm pret gaismu.

Pētījumos Ļevs Rego noteica, ka piramīdu vai tajās uzlādētas folijas izmantošana veicina bioenerģētisko iedarbību uz organismu un veicina tā atveseļošanos. Turot foliju piramīdā apmēram diennakti, kā to rekomendē Likens, zinātnieks to ne reizi vien ir izmantojis, lai noņemtu sāpes kāju locītavās, jostasvietā, vēderā un galvā. 15—20 minūšu laikā pēc folijas pielikšanas sāpes kļuva mazākas vai arī izzuda pavisam. Interesanti, ka izmantotā folija šajos gadījumos pilnīgi izlādējās, bet sāpošajās vietās parādījās pozitīva indikācija. Arī Ļeva Rego paziņas, kuriem viņš devis uzlādēto foliju, teikuši, ka slimajās vietās sāpēs ir pazudušas.

Medicīna nedz apstiprina, nedz noliedz

Ļeva Rego pētījumu rezultātā apstiprinājās arī domas par piramīdu izmantošanu, lai mazinātu televizora negatīvo ietekmi uz cilvēka organismu. Šeit nepieciešams tikai novietot piramīdu starp cilvēku un televizoru.

Protams, ka, neraugoties uz daudziem ziņojumiem par piramīdu brīnumaino spēju izārstēt dažādas kaites, aicinām lasītāju negrimt pārāk lielā eiforijā. Par pilnīgu slimnieku izārstēšanu ar šādām metodēm runāt vēl ir pāragri, jo nav zināms, vai tās sakrīt ar medicīnisko pētījumu rezultātiem. Bez tam jāņem vērā arī katra cilvēka individuālā spēja pieņemt tik neparastu ārstniecības metodi. Un tomēr, spriežot pēc visiem datiem, piramidālā ārstēšana nekādu ļaunumu nevar nodarīt.

 Avots: apollo
Skatījumu skaits: 2856 | Pievienoja: Admin | Reitings: 1.0/7 |
Komentāru kopskaits: 0
Līdzīgi materiāli:
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma


Ziņu kalendārs
«  Februāris 2014  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Meklēšana

Vietnes draugi


Statistika

Online pavisam 1
Viesi 1
Lietotāji 0
Lietotāju nav...


Copyright MyCorp © 2024