Viss neparastais, interesanti fakti, interneta veikals
Trešdiena
17.08.2022
Privātas vēstules
Sveicināti Viesis | RSS Sākums | Rakstu katalogs | Reģistrācija | Ieeja

Kataloga kategorijas
Horoskops [3]
Negatīvo īpašību horoskops [1]
Seksa horoskops [1]
Alkahola ietekme [1]

Mini-čats
500

Mūsu aptauja
Balso par mājas lapas tēmu Kas vajadzīgs visvairāk?
javascript:; javascript:;
Pavisam balsojuši: 127


Sākums » Raksti » Horoskops 2010 gadam » Horoskops

2011 gada marta horoskops

 • AUNS

Marta sākumā sāksi kalt plānus attiecībā uz savu dzimšanas dienu. Gadījumā, ja tev tuvojas apaļa jubileja, būsi nolēmis nosvinēt to sevišķi jaudīgi. Tuvojoties pavasarim, arvien vairāk jutīsi gaisā virmojam mīlestības dvesmu. Iespējama ne viena vien iepazīšanas romantiskos nolūkos. Tai pat laikā, darbs prasīs savu un maz laika atliks privātai dzīvei. Īstais brīdis slēgt kādu kontraktu, uzsākt jaunas lietas. Iespējams, tiksi vainots lietās, ko nemaz neesi darījis un tas radīs konflikta situācijas, īpaši, ja esi padotais. Vēlams apmeklēt kādu speciālistu, ja pats vairs netiec galā ar notikumiem.

 • VĒRSIS

Pārmaiņu laiks, varbūt beidzot sāksi saprast tos, kurus agrāk nosodīji, jo pats nonāksi līdzīgā situācijā. Kopsummā tev veiksies, tava autoritāte pieaugs. Tieksies pēc jaunām zināšanām, meklēsi atbildes zīmju valodā. Kādam Vērsim sāksies garīgās izaugsmes periods. Iespējams, mainīsies paziņu loks, pirmām kārtām jau tāpēc, ka tavas intereses būs citādas. Pēc smagās ziemas darba perioda vēlēsies atjaunoties dabā, tāpēc daudz laika pavadīsi pie jūras vai staigājot pa mežu. Kādam var nobriest doma par sava zemes gabala iegādi. Ja esi nolēmis uzsākt organisma attīrīšanu, vari to darīt 17. datumā.

 • DVĪŅI

Marts iesāksies ar pārdomām. Varbūt parādīsies iespējas īstenot pagājušos mēnešos iecerēto. Tomēr arī šī brīža plānu būs daudz, jautājums kā tiksi ar visu galā. Būs daudz kontaktu kā jau parasti, tomēr šoreiz iepazīsies ar neordināriem, oriģināliem cilvēkiem. Svarīgi, lai darbs mītos ar atpūtu, jo pretējā gadījumā tu pārmērīgi noslogosi savu nervu sistēmu. Izvairies no piedalīšanās ekstremālos sporta veidos, kā arī nekļūsti izklaidīgs pie stūres. Parādīsies jaunas domas par naudas ieguldījumu. Tikai pirms ko uzsākt, pakonsultējies ar laulāto draugu. Apkārtējiem šķitīs, ka esi mainījies un audzis, tomēr pats to neizjutīsi.

 • VĒZIS

Marta sākumā iespējamas problēmas darbā. Varbūt priekšniecība nebūs mierā ar tavu veikumu. Necenties pierādīt taisnību, vienkārši vairāk laika velti savas profesionalitātes paaugstināšanai. Lietas labāk veiksies tiem, kuri darbojas ģimenes uzņēmumā vai vismaz sev piemērotā jomā. Nav vēlami ārzemju komandējumi, arī atpūtas braucieni. Kāds cilvēks no malas noraudzīsies uz tavām aktivitātēm un redzot, ka cīnies kā vien vari, tomēr netiec galā, nolems tev palīdzēt. Attiecības vieglāk veidosies ar vīriešu kārtas pārstāvjiem. Ja tev ir bērni, pacenties rast laiku, lai papētītu viņu paziņu loku un pievērstu uzmanību skolas gaitām.

 • LAUVA

Laiks, kad paplašināsi savu redzesloku. Iespējams, tavā dzīvē ienāks kāds cilvēks, kas aizraus tevi ar jaunām idejām. Droši vari stāties kontaktos ar ārzemniekiem, apceļot svešas zemes un papētīt citu tautu kultūru un reliģiju. Pat privātās dzīves aktivitātes vairāk būs saistītas ar braucieniem – vai nu ceļosi kopā ar mīļoto cilvēku vai sajutīsi simpātijas pret kādu ceļa biedru. Veiksme var atnākt pie tevis pavisam citā veidā nekā gaidīji. Veiksmīgi var izdoties kādas pārrunas, varbūt tiksi pie labāk atmaksāta darba. Ja esi vadītājs, vari biežāk rīkot sapulces, tās būs auglīgas. Kādam cilvēkam var savajadzēties tavu palīdzību.

 • JAUNAVA

Būsi priecīgs, ka ziema lēnām beidzas un arvien biežāk uzspīd saulīte. Kaut arī vēl ne visas iepriekšējā gada problēmas būs beigušās, tomēr lielākoties trakākais būs aiz muguras. Izjutīsi gandarījumu strādājot kolektīvā, ja vien pratīsi sadalīt darbus. Veiksies radošajā jomā strādājošajām Jaunavām, sevišķi ar skaistumkopšanu saistītajām. Attiecībās ar mīļoto cilvēku neskopojies ar komplimentiem, pat, ja esi daiļā dzimuma pārstāve. Diemžēl dažām Jaunavām nav izslēgta arī šķiršanās. Tādā gadījumā, jācenšas izvairīties no skandāla un pārāk nevajag pieķerties materiālistiskai pusei.

 • SVARI

Diezgan saspringts mēnesis, iespējamas dažādas aizķeršanās, pārbaudījumi. Netici apkārtējo tukšajiem solījumiem, vairāk paļaujies uz sevi. Ja kāds aizvaino, nepārdzīvo, labāk maini attieksmi un uztver visu pozitīvāk. Biežāk, kā parasti gribēsi atpūsties, izklaidēties, būt cilvēkos, pārvietoties. Tomēr tā vietā, lai dotos ceļojumā, labāk uzaicini pie sevis draugus. Mēneša nogalē tev veiksies jau labāk, sevišķi darba ziņā. Radīsies iekšējs līdzsvars, kas tavas zīmes pārstāvim ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem labai omai un pašsajūtai. Bosam patiks tavas idejas, un vispār, cilvēki tieksies pēc tevis. 

 • SKORPIONS 

Izdosies pavirzīties soli uz priekšu sava mērķa sasniegšanā. Vari pieņemt jaunu darba piedāvājumu. Daži uzdrošināsies pieprasīt sev labākus darba apstākļus. Pozitīvi sastrādāsies arī ar kolēģiem, sapratīsi, ka darbošanās kolektīvā ir ražīgs pasākums. Tomēr vienlaicīgi pasaudzē sevi, nepārstrādājies, jo tas uz tevi var atstāt nepatīkamu iespaidu veselības ziņā. Būs ļoti labas attiecības ar bērniem. Nav izslēgts, ka dosies uz kādu saviesīgu pasākumu pilnā tuvinieku sastāvā. Domas arvien biežāk ievirzīsies privātā sfērā, apsverot iespēju par ģimenes pieaugumu, sevišķi, ja gadījumā pagaidām esi bez bērniem. 

 • STRĒLNIEKS

Būsi izteikts mājas cilvēks, daudz laika pavadīsi ar tuviniekiem, rūpēsies un lutināsi viņus, kas tev vēlāk tiks atdarīts. Tai pat laikā būsi nostādījis sev lielus mērķus arī darba jomā, domāsi, kā paplašināties un pilnveidot savu karjeru. Nebūs viegli apvienot abas šīs jomas. Brīžiem tu par daudz aizrausies ar materiālo pasauli, domājot par naudu. Varbūt plānosi kaut ko saistībā ar nekustamajiem īpašumiem. Uzmanies ar tērēšanu, neiekulies parādos. Radošās idejas nāks negaidīti, tās pārsteigs gan tevi pašu, gan apkārt esošos. Mēneša beigas velti sev, vari doties lielajā «šopingā» lai atrastu, ko piemērotu savam stilam.

 • MEŽĀZIS

Neskatoties uz tavu pašsajūtu vai vēlmēm, no darba pienākumu veikšanas izvairīties neizdosies. Tavas zināšanas var noderēt arī citiem, pat priekšniecība var lūgt tev padomu. Piemērots mēnesis, lai risinātu ar veselību, izskatu un dzīves veidu saistītas lietas. Neviens nesaka, ka tev jākļūst māņticīgam, tomēr sapņiem būtu vēlams pievērst lielāku nozīmi. Savas attiecības ar otro pusīti sevišķi neafišēsi. Arī darbā labāk darbosies noslēgtībā, par saviem plāniem lieki nepļāpājot. Vienīgi neradi pārāk noslēgta cilvēka iespaidu, jo tas traucēs kontaktu veidošanai, kas tomēr vēlāk var izrādīties noderīgi.

 • ŪDENSVĪRS

Marts iesāksies aktīvi, jo visu laiku būsi apritē, ņemsi dalību dažādos pasākumos. Mēneša sākumā veiksmīgs laiks arī mācībām, filozofiskām pārdomām. Būsi ļoti viesmīlīgs, labprāt uzņemsi pie sevis ciemiņus. Iespējams, sapņosi par jaunu dzīves vietu. Privātajā dzīvē nav izslēgti negaidīti notikumi, bet tev patiks nelielas izmaiņas, intrigas. Laulātais draugs arī nebeigs tevi pārsteigt. Kāds cilvēks var ieviest tavā dzīvē negaidītu pavērsienu. Ja esi sportiskas dabas, nebaidies sevi pieteikt kādai sacensībai, izaicinājumi tev šobrīd nepieciešami.

 • ZIVIS

Tu dzīvosi savā ideālajā sapņu pasaulē un uz reāli notiekošo lūkosies kā caur atslēgas caurumu. Varbūt pēkšņi notikumi darbā liks atmosties no iedomu pasaules. Iespējams, daži zīmes pārstāvji pievērsīsies nopietnāk psiholoģijai. Nav izslēgts, ka nolemsi pārvākties, jo būsi beidzot atradis mitekli, kas tev būs pa prātam. Mēneša nogalē brīvajiem zīmes pārstāvjiem galvā būs domas par partnerattiecībām, varbūt pat ģimenes veidošanu. Kontakti veidosies viegli, nepiespiesti, jo tu kā parasti, spēsi apburt cilvēkus ar savu maģisko noslēpumaino dabu. Kāds tavs mākslas darbs var tikt zināms plašākai sabiedrībai.


Avots: apollo.lv
Kategorija: Horoskops | Pievienoja: Admin (28.03.2011)
Skatījumu skaits: 1510 | Reitings: 1.0/22 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma


Meklēšana

Vietnes draugi


Statistika

Online pavisam 1
Viesi 1
Lietotāji 0


Copyright MyCorp © 2022